Naujienos

Šiomis dienomis kartu su vienintele giminiška tauta latviais žengėme net kelis solidžius žingsnius link bendrų baltų ištakų. Agluonoje, Latvijoje atidengtas paminklas karaliui Mindaugui ir karalienei Mortai, kurie simbolizuoja bendrą mūsų protėvių likimą. O Rokiškyje buvo susitikusios abiejų valstybių vyriausybės, kad nutartų, kaip švęs savo vadovaujamų kraštų šimtmetį, taip aiškiai išreiškiant, kad reikia sparčiai šiais kosmopolitizmo laikais artėti, glaustis vieniems prie kitų, kaip ir dera tos pačios šeimos nariams.

Finansų ministerijai padidinus prognozuojamą šių metų viešųjų finansų deficitą, premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuva toliau laikysis finansinės drausmės ir įsives eurą kaip planuota.

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, vizito Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) metu domėjęsis skalūnų dujų gavybos ypatumais, tikina, kad amerikiečių gavybos technologijos yra visiškai saugios, todėl Lietuvai šiuo klausimu neverta dvejoti.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Baltarusijos žiniasklaida išplatino informaciją apie įtarimus, kad nustatyti dar du nauji afrikinio kiaulių maro protrūkiai Danilovtsevo kaime Gardino srityje ir Kristofovo kaime Minsko srityje.