Apie Mus

Įmonių katalogai – visiems žinomas ir dažnai naudojamas informacijos šaltinis ieškant informacijos apie įvairias įmones, verslo bei paslaugų sferas. Nors katalogų kaip ir kitų informacijos šaltinių yra pakankamai daug, tačiau naudojantis net ir galingiausiomis paieškos sistemomis, vis dar tenka padirbėti ieškant konkrečios informacijos. Mūsų tinklalapyje galima greitai ir patogiai surasti Jus dominančią kontaktinę verslo informaciją, įmonės atstovaujamus prekinius ženklus, logotipą. Informacija greitai ir patogiai randama pagal raktinius žodžius ir reklaminės eilutės.

www.imoniukatalogai.lt – tai išskirtinis verslo informacijos tinklalapis Lietuvoje, kuriame veikia įmonių ir institucijų kontaktinių duomenų paieškos sistema, skelbiami Lietuvos įmonių bei institucijų verslo pasiūlymai, naujienos, pateikiama kita naudinga verslo informacija.

Šioje svetainėje skelbiama tikslinga ir naudinga verslo informacija kuri prieinama fiziniams ir juridiniams asmenims.

Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas surastu tikslią informaciją pagal raktinius žodžius, pagal įmonių ar įstaigų pavadinimus, veiklos sritis, specializacijas, buveinės adresus, pašto kodus, bei kitus parametrus.
Visa verslo informacija yra kaupiama www.imoniukatalogai.lt tinklalapyje, taigi Jums neteks naršyti po visus interneto tinklalapius, kad rasti verslui reikalingos ir tikslingos informacijos. 

Mes esame lankstūs savo klientams, ir galime pasiūlyti kiekvienai įmonei turėti unikalų savęs pristatymą, su perspektyvą ateityje turėti naujų verslo partnerių, bei klientų.
 

Mums rūpi kiekvieno kliento, bei portalo lankytojo gerovė, todėl www.imoniukatalogai.lt tinklalapis kilus abejonių dėl reklamą teikiančios įmonės darbo bei paslaugų kokybės, pasilieka sau teisę nepriimti jos mokamos reklamos.

www.imoniukatalogai.lt yra nepriklausomas ir savarankiškai įgyvendintas projektas. Informacija skelbiama nepažeidžiant įstatymų, garbės ir orumo principų bei autorinių teisų. 
Taigi kviečiame lankytis mūsų svetainėje www.imoniukatalogai.lt. Tikimės, kad mūsų pateikta informacija bus Jums naudinga.

Portalą www.imoniukatalogai.lt administruoja UAB "Verslo informacijos grupė".